fbpx

Kuajt ikën nga ferma, befasuan shoferët që ndodheshin në autostradë (VIDEO)

Shoferët që po vozisnin nëpër një autostradë në Zhejiang të Kinës, janë befasuar nga nëntë kuaj që u shfaqën papritmas.

Kafshët kanë ikur nga një fermë dhe më pas vrapuan pa kontroll, mes veturave sepse nuk dinin nga të shkonin, transmeton Telegrafi.

“Askush nuk është lënduar gjatë shëtitjes së tyre, ndërsa nuk u shkaktua ndonjë dëmtim”, thuhet në raport lidhur me rastin.

Raportohet se gjallesat janë ndaluar, për tu dërguar sërish në vendbanim, teksa nuk dihet se si kanë dalë përjashta.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close