fbpx

Bashkëshorti i Adelinës më në fund na tregon një foto të djalit me këngëtaren

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili po shijon ditë të lumtura në jetën e saj. Ajo është bërë nënë për herë të parë disa muaj më parë, dhe tani mami Adelina ka kohë vetëm për djalin e saj. Adelina në fakt është nga ato personazhe të njohur shqiptarë që jetën personale preferon ta mbajë vetëm për vete, shkruan Class. Rrallë herë poston foto me djalin apo me bashkëshortin e saj, Valin. Por sot në fakt ka qenë bashkëshorti i saj, Vali ai që ka postuar një foto të djalit dhe Adelinës, në Facebook.

Të dy me syze, Vali shkruan bashkangjitur fotos së tyre, se djali dhe Adelina janë yjet e tij. Dhe ka të drejtë në fakt…kush nuk do të thoshte kështu për bashkëshorten dhe të birin?

Adelina I

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close