fbpx

Duhet të shikoni patjetër Michelle Obama të veshur si Beyoncé që ta imagjinoni atë që ndodh (FOTO)

4 shtatori ishte një ditë speciale dhe tashmë të gjithë e dimë – ishte 36-vjetori i Beyoncé!

Të gjithë entuziastë për ditën e saj speciale, por ajo që ra në sy më shumë se gjithçka, përveç urimeve të miqve dhe të shumë fansave në rrjetet sociale, disa miq dhe familjarë të artistes së madhe, janë veshur si mbretëresha e popi-t, si p.sh. Michelle Obama. Themeluesja e FLOTUS u vesh si Beyonce për videon “Formation” që gjatë ditës së djeshme pushtoi rrjetet sociale më rastin e ditës së famshme – dhe a jeni dakord të gjithë që duket e mrekullueshme, shkruan “RevistaClass“.

Mrs. Obama duket fiks si imazhi i Beyoncé në këtë foto, madje nëse nuk do jeni të kujdesshëm, do të kuptoni që i ngjet gati në çdo detaj, edhe në fustanin me supe të hapura, gërshetat e gjatë dhe gjithçka si ajo. Kjo fotografi e Michelle Obama është publikuar tashmë në website e Beyoncé, ku janë postuar edhe të tjerë personazhe të njohur, duke përfshirë edhe Kelly Rowland, Michelle Williams dhe Serena Williams. Me siguri, “Formation” do ta thyejë internetin pas këtyre personazheve…

Ja ku është edhe Blue Ivy! Vajza 5-vjeçare është pjesë e këtij projekti në ditëlindjen e së ëmës. Kush e beson se është ajo? Sa shumë është rritur!

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close