fbpx

Nuk i shkruan nënës për disa javë, ajo i tregon se si duhet përdorur telefoni (VIDEO)

Një djalë 18-vjeçar nuk i telefonoi nënës së tij për disa javë me radhë pasi u largua për në kolegj.

Për këtë arsye, ajo i ka çuar këtë mesazh djalit të saj për t’i kujtuar se ekziston një grua që quhet nënë, e cila e ka lindur dhe është kujdesur për të gjatë gjithë kohës.

I tregon se si duhet ta përdorë telefonin dhe ta thirrë atë, sidomos para kohës së nëntorit që duheshin prindërit të paguanin për semestrin e tij, shkruan lajmi.net

Shikojeni videon më poshtë për ta parë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close