fbpx

Alivanoset djaloshi që qëndron pas Gruevskit, ai vazhdon fjalimin! (VIDEO)

Një djalosh që qëndronte prapa liderit të VMRO-DMNE-së, Nikolla Gruevski derisa ai mbante press konferencën u alivanos. Ndërkohë Gruevski vazhdoi fjalimin e tij sikur të mos kishte ndodhur asgjë, transmeton Alsat M. Dikush nga të pranishmit i ndihmoi djaloshit që ngadalë dhe pa mos u vërejtur tw lëshoj vendin nga ku po mbahej konferenca për gazetarët, ndërsa Gruesvki vazhdoi me konferencën për gazetarët.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close