fbpx

Dua Lipa mahnit me versionin akustik të “New Rules” (VIDEO)

Dua Lipa në një videoincizim e ka sjellë versionin acoustic të këngës New Rules. Kënga e cila e pozicionoi Dua Lipën në vendin e parë në Angli, madje duke e parakaluar edhe suksesin e Adele, vjen me versionin acoustic dhe në Twitter madje po shkruhet se ky version është më i mirë se origjinali, shkruan KultPlus.

Videoklipi New Rules ka rreth 170 milionë shikime në Youtube dhe mbetet kënga më e dëgjuar momentalisht në Angli, por edhe në shtete të ndryshme të Evropës.

Versionin acoustic të këngës dëgjojeni këtu:

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close