fbpx

Noizy “tmerron” fansat me videot e fundit, i plagosur në kokë?

Noizy e ka treguar gjithmonë që i pëlqen të argëtohet me fansat në rrjetet sociale duke ndarë me ta jo vetëm momente nga koncertet, videot, këngët e reja, por edhe prapaskena nga xhirimet dhe nuk ka aspak dëshirë të zbulojë më shumë… derisa t’i vërë në lojë, shkruan Class.

Si një prej personazheve që i pëlqejnë edhe lojërat e rrezikshme, tashmë të gjithë kanë “frikë” kur reperi i tyre i preferuar përfshihet në ndonjë sherr të radhës.

Bruda @khodrkida Shooting Day In Middle Of Berlin #Germany

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Por kjo e sotmja ka qenë vërtet “e tmerrshme” për të gjithë fansat e reperit. Ndonëse pak më parë Noizy shkruan se është duke xhiruar disa nga skenat e projektit të fundit në Berlin, ku ai është bërë pjesë, për ndjekësit e rrjeteve sociale, video e mëpasme ka qenë jo pak e rëndë.

Noizy, tërësisht pa ndjenja, në timonin e një makine dhe me një goditje plumbi në kokë….

Adel

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Dhe nuk vonon shumë, pas videos së parë ai poston edhe një të dytë në të cilën fillon të qeshë duke treguar se kjo ishte vetëm një shaka e radhës. Ah, Noizy nuk heq dorë!

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button