fbpx

“Rapsodët n’Rap t’Sotit” në YouTube

MC Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar albumin e tyre “Rapsodët n’Rap t’Sotit” edhe në platformën YouTube.

Pas lansimit në platformat tjera digjitale, ky album me 28 këngë tani është edhe në platformën pa pagesë, shkruan Koha.net.

Të gjitha këngët mund t’i dëgjoni në këtë link.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close