fbpx

Zayn Malik bëhet tullac (FOTO)

Zayn Malik është bërë tullac!

Këngëtari 24-vjeçar shihet me kokë të rruar, në një fotografi të re të postuar nga nëna e tij, Trisha, transmeton Klan Kosova.

Në foto, shihet edhe e dashura e tij, super-modelja, Gigi Hadid.

Zayn dhe Gigi kanë kaluar shumë kohë së bashku ditëve të fundit, për të festuar edhe Bajramin.

❤️❤️❤️

A post shared by Trisha Malik? (@trishamalik1069) on

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close