fbpx

Golfi e thyen murin dhe depërton brenda në shtëpi, 4 të lënduar (Foto)

Raportohet se katër persona janë lënduar pasi një makinë e ka goditur një shtëpi duke e thyer murin depërtuar brenda saj, ku më pas ka shpërthyer në flakë.

Pamje të publikuara në internet e shfaqin makinën Golf 4 brenda shtëpisë pasi ishte futur përmes një vrime muri që e kishte krijuar nga përplasja, transmeton Express.

Në mesin e të lënduarve është një burrë, i cili kishte qenë ulur në divan kur makina u fut në shtëpinë e tij, në York të Britanisë. Ai është dërguar në spital.

Bashkëshortja dhe fëmija e tij kanë shpëtuar pa lëndime, shkruan Sky.

Tre persona që ishin brenda golfit janë dërguar në spital pasi kanë pësuar lëndime në kokë.

841819deb6eb73ca6ba91a803d5ed29c68624dd2a3eb335d59ad16a64c923c2f-4090543_1504449567-281928

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close