fbpx

Ju duhet të bëni çmos t’i…

“Ju duhet të bëni çmos t’i ndryshoni gjërat që mundeni. Të bëni çmos t’i pranoni gjërat që s’mundeni t’i ndryshoni dhe të bëni çmos ta bëni dallimin.”

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close