fbpx

Njihuni me apartamentin më të vogël në botë (Video)

Është vetëm 8m2, megjithatë është një hapësirë e majftueshme, për të mos thënë perfekte për Eman, shkruan Lajmi.net.

Ajo vjen nga Australia, mirëpo është vendosur në Japoni, brenda këtij apartamenti ‘luksoz’.

Ema rrëfen se si apartamentet tjera janë gjithashtu të vogla, mirëpo kjo ka dashur që të ketë hapësirën e ndejës dhe të fjetjes të ndara, prandaj dizajni i këtij vendi i ka pëlqyer shumë.

A do të jetonit edhe ju në një apartament të tillë? Shikoni videon më poshtë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close