fbpx

Avioni i Lihtenshtajnit rrezikoi gjatë uljes në Rinas

Sandro Vieser ka bërë publik lajmin gjatë daljes në konferencë për shtyp se ata u rrezikuan për nëj aksident gjatë momentit kur avioni poulej në Rinas.

“U frikësuam nga ajo ulje e fortë e avionit. Megjithatë, gjithçka kaloi dhe tani jemi më mirë”, ishin fjalët e Vieser. Lihtenshtejnit do të ndeshet sot me Shqipërinë në “Elbasan Arena”.

Kombëtarja e Lihtenshtejnit është akomoduar në Tirane dhe do të udhëtoje drejt Elbasanit ditën e sotme. Seancën e sotme stërvitore miqtë e zhvilluan në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close