fbpx

Publikohen pamjet e para të martesës: Xhensila dhe Besi në altar (VIDEO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku i kanë dhënë fund beqarisë natën e sotme.

 Dyshja kanë organizuar një ceremoni madhështore me shumë të ftuar VIP në Tiranë.

Nga pamjet e para të publikuara nga Prive, Xhensila dhe Besi shfaqen të mrekullueshëm së bashku në altarin e martesës.

Xhensila është ajo e cila tërheq më shumë vëmendjen me vellon e bardhë, ndërsa edhe Besi duket shumë elegant si dhëndër nën kostumin e zi.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku nisen drejt altarit? Urimeee

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close