fbpx

Fotografia që po çmend rrjetin. Lady Diana dhe Kate Middleton, duke përkëdhelur…(FOTO)

Një fotografi e Lady Dianës me Princeshën Kate Middleton, është duke çmendur fansat e të dy princeshave kudo në botë dhe jo vetëm.

Fotografia e cila është realizuar në Photoshop nga një fanse, paraqet Dianën, Princeshën e Uellsit teksa përkulet për të përkëdhelur vogëlushen Charlotte, e cila ndodhet në krahët e nënës së saj, Kate, Dukeshë e Kembrixhit.

Ftografia në fakt është një shkrirje e dy fotografive të tjera. Njëra prej tyre është nxjerrë në ditën e pagëzimit të vogëlushes Charlotte, ndërsa tjetra është shkëputur nga një takim i ady Dianës me Nënë Terezën.

Fotografia ka bërë xhiron e rrjetit dhe është ndarë më shumë se 400 mijë herë. / Bota.al

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close