fbpx

7-vjeçari ngec në lavatriçe teksa po luante kukafshehtas me të motrën (VIDEO)

Ishte duke luajtur kukafshehtas dhe mendoi se vendi më i mirë për të fituar lojën me motrën e tij, ishte lavatriçja.

E motra nuk e gjeti dot, por e gjetën shërbimet e emergjencës.

Një 7-vjeçar në Kharkov të Ukrainës përfundoi në faqet e para të mediave vendase me ndodhinë e tij të pazakontë. Ai ngeci në makinerinë larëse për disa orë dhe u desh mbërritja e grupeve të emergjencës për nxjerrjen e djalit prej andej shkruan tch.

Ata lyen trupin e tij me vaj për të lehtësuar nxjerrjen nga koshi i lavatriçes dhe pas disa minutave përpjekje, ja arritën qëllimit.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close