fbpx

Përforcimi i fundit i Interit vjen nga Premierliga (FOTO)

Moussa Sissoko drejt transferimit në Inter.
Inter provon ta përforcojë mesfushën dhe vazhdon të punojë rreth transferimit të Moussa Sissoko nga Tottenham.

Mediat italiane raportojnë se klubi londinez është i gatshëm të negociojë për largimin e Sissokos tek skuadra nga Serie A.

Kurse, Tottenham po ashtu kërkon 5 milionë euro për huazimin e tij, përcjell “Lajmi.net”.

Ndërsa, Inter duhet të paguajë 25 milionë euro nëse vendos ta blejë në verën e vitit 2018.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close