fbpx

Brazilianët shpikin “futbollin në tavolinë” (Video)

Neymar, Marcelo, Thiago Silva dhe Dani Alves kanë shpikur një sport të ri, shkruan Top Channel.

Futbollistët brazilianë, të cilët janë të grumbulluar me kombëtaren e tyre, janë xhiruar duke luajtur me top në një tavolinë të vogël.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close