fbpx

Veshjet më të këqija në tapetin e kuq të ‘MTV Video Music Awards 2017’ #FOTO

Gjatë viteve, tapeti i kuq i MTV Video Music Awards ka ofruar një mundësi për të yjet që të prezantojnë veten e tyre, shkruan Class.

Edhe këtë vit, ashtu sikurse në vitet e tjera nuk munguan personazhe që ishin përpjekur që të sillni diçka ndryshe, përpjekje e cila në disa raste ka rezultuar e dështuar.

Evenimenti i rëndësishëm MTV VMas 2016, i cili u mbajt mbrëmjen e djeshme mblodhi shumë emra të njohur të muzikës, industrisë së modelimit, dhe shumë yje të showbizit.

Disa shkëlqyen, e ndërsa të tjerë thjesht dështuan.

Në këtë artikull do t’ju sjellim yjet që janë veshur më keq në tapetin e kuq të  ‘MTV Video Music Awards 2017’.

1-Calvin Harris

2-Caitlin Valtierra

3-Farrah Abraham

4-Arielle Vandenberg

5-Sophie Beem

6-Mel B

7-Lil Yachty

8-Jeremy Scott

9-Cardi B

10-Erika Costell

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close