fbpx

Veshjet më të mira në tapetin e kuq të ‘MTV Video Music Awards 2017’ #FOTO

Një show sa dramatik aq edhe argëtues. Kështu mund të përshkruhet “MTV Video Music Awards” e cila u mbajt mbrëmjen e djeshme në “The Forum” të Inglewood në Kaliforni, e drejtuar nga këngëtarja bukuroshe Katy Perry. Në këtë show u nderuan me çmime këngët më të mira të lançuara nga periudha 25 qershor 2016 deri në 23 qershor 2017, shkruan Class.

Përtej çmimeve dhe performancave të artistëve, të cilët ashtu si gjithmonë janë përpjekur që të lënë gjurmë në skenë, nuk mund linim pa komentuar veshjet që kanë zgjedhur yjet ndëkombëtar për të parakaluar në tapetin e kuq.

Në këtë artikull do t’ju sjellim 17 veshjet më të mira të VMA 2017.

1-Kesha

2-Paris Jackson

3-Hailee Steinfeld

4-Lorde

5-Pink

6-Hailey Baldwin

7-Millie Bobby Brown

8-Vanessa Hudgens

8-Katy Perry

9-Olivia Munn

10-Jasmine Sanders

11-Noah Cyrus

12-Heidi Klum

13-Nicki Minaj

14-Yara Shahidi

15-Bebe Rexha

16-Alessandra Ambrosio

17-Demi Lovato

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close