fbpx

Bën foto çdo ditë të vitit, shikoni ndryshimet (Video)

Cila është mënyra më e mirë për të dokumentuar veten? Natyrisht, me anë të fotove dhe videove.
Këto janë mundësitë më të mira që ekzistojnë sot, ndërkaq qindra njerëz e praktikojnë në përditshmëri, shkruan Lajmi.net.

Në mesin e këtyre njerëzve është edhe ky djalosh i cili për çdo ditë të një viti ka realizuar foto në vendin e  njejtë.

A ka ndryshuar pamje? Vlerësojeni vet pasi ta shikoni videon më poshtë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close