fbpx

Ja si të përgatisni ëmbëlsirën më të kërkuar të momentit në Disney #VIDEO

Në Disney këto ditë ka shpërthyer moda e Churro-ve.  Janë një ëmbëlsirë brumi, e ngjashme me tullumbat, por pa sherbet…Nëse kohët e fundit përgatiten edhe në restorante me Michelin, nuk është çudi që kanë hyrë edhe në Disney, shkruan Class.

Në Disney ato shoqërohen me përbërës të mahnitshëm, që u japin pamjen e objekteve të përrallave…sepse jemi në vendin e duhur. Megjithatë ne e dimë që nuk është aq e thjeshtë të shkosh në Disney, por Churro-t nuk kemi pse i humbim…

Ato janë një copëz përralle kudo që të jemi, kështu që hapni frigoriferin, merrni ç’ju duhet dhe nisni të përgatisni ëmbëlsirat më në modë të kësaj kohe. E sigurt që fëmijët do jenë shumë shumë të kënaqur…

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close