fbpx

Si të përgatisim majonez (Video)

Përbërësit:
Gjysmë limoni

Një të plotë kokërr veze dhe një të verdhë veze

250 ML vaj

Një lugë kripë

Një lugë sheqer

Piper të zi sipas dëshirës

Shikoni videon më poshtë për të parë si përgatitet. /Lajmi.net/

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close