fbpx

Dua Lipa tërheqëse në fotosesionin për Grazia Italia (FOTO)

Dua Lipa para disa ditësh doli në ballinën e revistës italiane GRAZIA. “Unë jam ylli momental dhe do të më dashuroni edhe ju” ishte titulli i tekstit ku protagoniste është vajza nga Prishtina.

Ndërsa tashmë janë plasuar edhe fotografitë nga fotosesioni i realizuar për Grazia Italia ku Dua ka mahnitur me dukjen e saj.

Secili nga prezantimet tërheq vëmendje më shumë se tjetri dhe thjesht të bënë që më të vërtetë të dashurohesh në të. KultPlus ju sjell fotografitë nga ky fotosesion.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close