fbpx

Aksidentohet ish-kryeministri i Kosovës

Ish-kryeministri i Kosovës, Bajram Kosumi, ka pësuar një aksident trafiku në lagjen Veternik në Prishtinë.

Fatmirësisht Kosumi nuk është lënduar fare dhe vetura e tij ka pësuar vetëm një gërvishtje të vogël.Por,ish-kryeministri ka refuzuar të largohet nga rruga derisa policia të vije në vend të ngjarjes ,njofton Klan Kosova.

Kjo ka krijuar një tollovi të madhe dhe kolonë të gjatë të veturave.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close