fbpx

Zbulohen emrat që do sfilojnë në shfaqjen e ‘Victoria’s Secret’…po ku janë Gigi dhe Kendall?

Tashmë nuk është më sekret. Emrat e të gjithë engjëjve që do të jenë në sfilatën e “Victoria’s Secret Fashion Show” janë bërë publike. Këtë vit shfaqja e modës do të zhvillohet në Shanghai, Kinë. Shanghai do t’u bashkohet qyteteve si Parisi, Londra, New York dhe Los Angeles, si një nga vendet mikpritëse për sfilatën e madhe, shkruan Class.

Vogue Australia” ka bërë publike listën e engjëjve dhe modeleve që do të marrin pjesë në një prej sfilatave të më spektakolare, ku përveç se do të sfilojnë disa prej fytyrave më të bukura në botë,  do mund të shohim edhe performacat e këngëtarëve më “in” të momentit.

Flitet që do të jetë sërish Taylor Swift, por kjo nuk është konfirmuar ende as nga shtëpia e modës dhe as nga vetë këngëtarja.

Deri më tani kanë konfirmuar pjesmarrjen e tyre engjëjt si Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, e ndërsa yje si Kendall Jenner apo motrat Hadid duket se do të mungojnë, pasi bukuroshet ende nuk kanë dhënë një përgjigje nëse do të jenë ose jo pjesë e këtij show që do të mbahet në dhjetor.

Modelet që e kanë konfirmuar pjesëmarrjen e tyre
Megan Williams, Sanne Vloet, Bruna Lírio, Dilone, Frida Aasen, Leila Nda, Devon Windsor, Victoria Lee, Vanessa Moody, Grace Elizabeth, Maggie Laine, Nadine Leopold, Leomie Anderson, Maria Borges, Daniela Braga, Bruna Lirio, Gizele Oliveira, Aiden Curtis, Alexina Graham, Zuri Tibby, Julia Belyakova, Estelle Chen, Grace Bol, Kate Grigorieva, Mayoëa Nicholas, Amilna Estevao, Alanna Arrington, Barbara Fialho, Megan Williams, Daria Khlystun, Alecia Morais, Georgia Fowler, Blanca Padilla, Hereith Paul, Roosmarijn De Kok, Frida Aasen, Sui He, Lui Wen, Lameka Fox, Xiao Wen Ju, Cindy Bruna, Irina Sharipova, Jourdana Phillips, Shu Pei, Samile Bermannelli, Xin Xie, Ming Xi

Engjëjt që do të jenë në sfilatë 
Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Martha Hunt, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Romee Strijd, Stella Maxwell, Taylor Hill, Josephine Skriver.

Prurjet e reja
Roosmarijn De Kok, Amilna Estevao, Victoria Lee, Estelle Chen, Mayoëa Nicholas, Nadine Leopold, Aiden Curtis, Alecia Morais, Frida Aasen, Alexina Graham, Vanessa Moody, Julia Belyakova, Grace Bol, Daria Khlystun, Samile Bermannelli.

Engjëjt që nuk kanë konfirmuar pjesëmarrjen
Kendall Jenner, Gigi dhe Bella Hadid

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close