fbpx

Motoçikleta që kushton 15 mijë paund (Foto)

Një kopje e ngjashme e motoçikletës së parë prej druri të ndërtuar në vitin 1885 është prodhuar së fundmi.
Ndërtuesit e kanë nxjerë atë në shitje për 15 mijë paund, një shumë e madhe kjo për nivelin e përdorimit të motoçikletës, transmeton Lajmi.net.

Por ideatorët e këtij projekt besojnë ky do të jetë një biznes i mirë duke qenë se motoçikleta e parë e ndërtuar u shkatërruar në vitin 1903 dhe për koleksionuesit do të ishte një zgjidhje e mirë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close