fbpx

7 gjërat interesante në shtëpinë e Kate dhe William (FOTO)

Gjithmonë ka kuriozitet të dihet më shumë për jetën e Princit William dhe Dukeshës Kate. Ata ndiqen gjithmonë me shumë vëmendje në daljet e tyre publike, shkruan Revista Class.

Por jeta personale është ajo që ngjall më shumë kureshtje. Nëse keni pasur ndonjëherë kuriozitet të dini se cilat janë gjërat më interesante në shtëpinë e Kate dhe William, ne do ua tregojmë sot. Pra sot do “futemi” brenda strehës së Princit William dhe Dukeshës Kate.

(Ato pëlqejnë të dekorojnë shtëpinë me ambazhurë)

(Kanë foto kudo)

(Pranë dritares ka ulëse)

(Ata i mbajnë pijet në tavolinë)

(Ndezin qirinj)

(I vendosin perdet në gjatësinë e duhur)

(Kanë shumë jastëkë)

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close