fbpx

Gullash i shpejtë (Video)

Përbërësit:
800 gr mish viçi

4 qepë

4 lugë pure domatesh

Vaj

Piper I kuq

1 lugë miell

2 lugë erëza të thata

Majdanoz

Kripë dhe piper i zi

Shikoni videon më poshtë për të parë si përgatitet hap pas hapi. /Lajmi.net/

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close