fbpx

Neymar vjen me driblimin e vitit (VIDEO)

Çmendurit e Neymar me Parisin nuk kanë të përfunduar, në ndeshjen e mbrëmshme braziliani ka shënuar dy gola dhe ka dhënë dy asiste duke fituar edhe një penallti.

Por, ai ka dhuruar edhe spektakël me driblimet e tij.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close