fbpx

Egoizmi im!

“Zbuloj me trishtim që egoizmi im nuk është dhe aq i madh, meqënëse i kam dhënë të tjerëve fuqinë për të më bërë të vuaj”.

Antone de Saint-Exupery, shkrimtar francez.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close