fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në mbarë Maqedoninë kryesisht do të jetë me diell dhe i ngrohtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 19 deri më 26 gradë celsius, ndërkaq ato të ditës pritet të arrijnë deri më 39 gradë celsius.

Shkupi do të ketë mot të ngjashëm, temperaturat do të lëvizin nga 24 deri më 37 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close