fbpx

Befasi nga Barcelona, transferon një mbrojtës (FOTO)

Yerry Mina pritet të transferohet te Barcelona.
Barcelona do të vazhdojë me përforcime të reja.

Klubi katalan tashmë ka shpenzuar 87 milionë euro për transferime, 12 për Gerard Deulofeu, 35 për nelson Semedo dhe 40 për mesfushorin Paulinho.

Pas tyre, i pari që pritet të nënshkruajë me Barcelonën është mbrojtësi i Palmeiras, Yerry Mina, i cili në Camp Nou do të vijë vetëm në vitin 2018, shkruan Sport.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close