fbpx

Dua Lipa bëhet imazh i markës së njohur (Foto)

Njëra prej tyre është Dua Lipa, e cila pas suksesit që po shënon me këngën e fundit, ka arritur edhe një tjetër sukses, shkruan Lajmi.net.

Ajo është bërë imazh i brendit të njohur të modës ‘Partizai Pepe’ dhe për ndjekësit solli imazhet e para.

Në një fotografi, të cilën Dua e publikoi në profilin e saj në Instagram, ajo zbuloi se është bërë brend i një marke të njohur të modës, që shënon një sukses në karrierën e saj.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close