fbpx

Ndeshja AC Milan-KF Shkëndija, shkëndijasit arrijnë në aeroport (FOTO)

Para ndeshjes e cila do të luhet të enjten me fillim prej ora 20:40, ndërmjet ekipit nikoqir italian AC Milan dhe KF Shkëndija të Tetovës, futbollistët e kësaj të fundit kanë arritur në aeroport, raporton Portalb.mk.

Dueli i të enjtes ka ngjallur interesim të madh dhe do të ketë tifozë të shumtë numri i të cilëve pritet të arrijë deri në 80 mijë.

Ndeshja AC Milan-KF Shkëndija do të luhet në stadiumin e San Siros në Milano të Italisë.

KF Shkendija 2

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close