fbpx

E pabesueshme çfarë ka ndodhur në futbollin gjerman (FOTO)

Ndeshja mes Hansa Rostock dhe Hertha Berlin është ndërpreë 15 minuta para fundit, për shkak të tifozëve në tribuna të cilët hodhën fishekzjarrë.

Ndeshja e vlefshme për Kupën e Gjermanisë, që vazhdon të jetë 0:0, u ndërpre për shkak të zënkave mes tifozëve rivalë në tribuna.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close