fbpx

Në klipin e ri të Coldplay, edhe një personazh shqiptar (FOTO+VIDEO)

Grupi i njohur Coldplay në bashkëpunim me Big Sean para pak ditësh kanë lansuar këngën e tyre të re, “Miracles (Someone Special)”.

Kjo këngë është pjesë e albumit më të ri “Kaleidoscope EP”, por se në klipin e tyre, është futur edhe një personash shqiptar.

Nga minuta 2:20, mund të shihni këtë personazh të veshur me veshje kombëtare shqiptare, me plis në kokë dhe shokë në bel, gjithashtu me mustaqe.

Image

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close