fbpx

Aksident hekurudhor në Egjipt, mbi 20 të vdekur

Një aksident hekurudhor mes dy trenave ka ndodhur në Aleksandri të Egjiptit, raporton Anadolu Agency (AA).

Aktualisht, raportohet për mbi 20 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close