fbpx

50 Cent pas falimentimit me veturë të re Rolls-Royce prej 588 mijë dollarësh

Shpalli falimentin në vitin 2015, ndërsa më pas një çështje gjyqësore gati dy vjeçare, por ai i dha fund problemeve me ligjin në muajin shkurt pasi pagoi 22 milionë dollarë.

Tashmë reperi 50 Cent, i njohur për këngët “Candy Shop” dhe “That Ain’t Gangsta”, ka treguar se financat e tij janë në rrugë të mbarë, transmeton tch.

41-vjeçari ka ekspozuar në rrugët e New Yorkut këtë të martë veturën e tij të re luksoze, një Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe, me një vlerë 588 mijë dollarë.

50

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close