fbpx

UEFA: Faleminderit Shkup

Federata evropiane e futbollit (UEFA) me fjalë lavdëruese në kanalin e vet në Tuiter shprehi mahnitje nga organizimi. Ndeshja dhe gjithçka ishte paraparë në Arenën nacionale “Filipi i Dytë” u zhvillua pa vërejtje.

“Falemiderit Shkup. Nikoqir fantastik i Super Kupës 2017”, është shkruar në publikimin.

Edicioni i 42-të i Super Kupës u luajt mbrëmë në Shkup, ndërsa Real Madridi e mundi Mançester Junajtedin me rezultat 2:1.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close