fbpx

Mikullovci: Të mërkurën takimi konsultativ, të enjten seanca

 Megjithëse është caktuar një takim konsultativ me shefat e grupeve parlamentare, për të caktuar vazhdimin e seancës konstituive, kryesuesi i Kuvendit Adem Mikullovci tashmë e ka caktuar vazhdimin e seancës për të enjten.

“Të mërkurën e kemi takimin konsultativ. Seanca do të mbahet të enjten në orën 10:00. Seanca që do të mbahet të enjten, është caktuar javën e kaluar”, tha Mikullovci, transmeton Telegrafi.

Në rend dite është vetëm një pikë –  zgjedhja e kryetarit dhe nënkryetarëve të Kuvendit.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close