fbpx

“Dy dashni” publikohet nga Genta Ismajli (Video)

Sapo është publikuar projekti ‘Dy dashni’ nga Genta Ismajli, këngë kjo e paralajmëruar ditë më parë.

Edhe pse ishte paralajmëruar që kjo këngë të lansohej dje, kënga nuk është publikuar deri sot, shkruan Lajmi.net.

“Dy dashni” vjen e shoqëruar me videklip, ku sjell këngëtaren shumë atraktive dhe me shumë energji.

Bashkëpunëtorët e Gentës në këtë projekt janë: Alfred Sula, As Recording Studio, Muma, Max Production, e të tjera.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close