fbpx

Jovan Despotovski emërohet drejtori i Fondit për inovacione dhe zhvillim teknologjik

Jovan Despotovski është emëruar drejtor i ri i Fondit për inovacione dhe zhvillim teknologjik, njofton Portalb.mk.

Despotovski është ekonomist i diplomuar, anëtar shumëvjeçar i udhëheqësisë së LSDM-së dhe njëri ndër bashkëpunëtorët më të afërt të Radmilla Sheqerinskës me të cilën ka punuar në Sekretariatin e Çështjeve Evropiane.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close