fbpx

Maqedonasi gjendet i vdekur në shtëpinë e tij në Australi

Tridhjetë e gjashtë vjeçari maqedonasi Dejan Dimitrovski është vrarë në shtëpinë e tij në Australi, njofton Portalb.mk.

Siç transmetojnë mediat austriake, Dimitrovski është vëllai i Natalijës e cila në vitin 2012 e spërkati me benzinë dhe e dogji Dana Vulin, pas së cilës u dënua me 17 vite burg.

Mediat austriake paralajmërojnë se policia akoma gjurmon pas për t’i gjetur vrasësit.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close