fbpx

Era Istrefi ndez publikun rumun me “BonBon” e “Redrum” (VIDEO)

Era Istrefi po vazhdon të shkëlqejë në arenën ndërkombëtare.

Ajo ka dhënë një performancë të shkëlqyer para publikut rumun në Festivalin “Untold”, transmeton Koha.net.

Këngëtarja shqiptare në Instagram ka publikuar momente nga ky festival, dhe atmosferën që ka krijuar.

“BonBon” e “Redrum” ishin dy hitet e saj që ka interpretuar në këtë festival.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close