fbpx

Miloti e Floriani vijnë me “Fajin ma la”

Anëtari dhe këngëtari i grupit të njohur kosovar “Etnon”, Miloti, në bashkëpunim me këngëtarin e njohur nga Shkupi, Floriani, kanë sjellë këngën e re.

Kënga titullohet “Fajin ma la”, producent i së cilës është reperi i njohur kosovar, Genc Prelvukaj, transmeton Koha.net. Po ashtu, edhe Prelvukaj është anëtar i grupit “Etnon”.

Tekstin e këngës e ka shkruar Miloti, ndërsa videoklipin e xhiruar kompania “Black Fish Entertainment”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button