fbpx

Sezoni do të hapet me derbin e milionerëve Shkëndija – Vardari, ja dhe lista e plotë

Sapo u hodh shorti në Federatën e Futbollit të Maqedonisë për sezonin e ri futbolistik të ligës së parë. Sezoni do të hapet me derbin Shkëndija – Vardari që do të luhet në Tetovë më 13 gusht në orën 17.

Ndërkaq Shkupi luan me ekipin e Akademija Pandev që këtë sezon sapo është futur në ligën e parë.

Renova luan si mysafire e Rabotniçkit. Ja dhe tabela e plotë e siguruar nga Portalb.mk.

Shorti

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button