fbpx

Bernardeschi mbërrin në Torino (VIDEO)

Kampioni i Italisë, Juventus ka arritur të bëjë një transferim të madh në Serie A, transmeton Telegrafi.com.

‘Zonja e Vjetër’ ka bërë për vete sulmuesin e talentuar, Federico Bernardeschi. Reprezentuesi italian ka mbërritur në Torino për testet mjekësore, ndërsa pritja për të ka qenë e jashtëzakonshme. Shumë tifozë dhe gazetar kanë dalë para klinikës JMedicial ku Bernardeschi po bën testet mjekësore. Sulmuesi anësorë pritet të marrë numrin 10 te Juventusi, numër që e barti stinorin e fundit edhe te Fiorentina.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button