fbpx

Formacionet zyrtare: Arsenal – Chelsea

Arsenal dhe Chelsea do të zhvillojnë një ndeshje miqësore, nga ora 13:40, në Kinë. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje

Arsenal: Ospina, Maitland-Niles, Mertesacker, Monreal, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Xhaka, Bramall, Ozil, Iwobi, Lacazette

Chelsea:Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Fabregas, Alonso; Willian, Batshuayi, Pedro.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button