fbpx

Enis Bardhi debuton me gol për Levanten (Video)

Enis Bardhi nuk ka pritur shumë për të bërë dhe debutimin e tij të parë te ekipi i Levantes, edhe atë e ka bërë në mënyrën më të mirë të mundshme, duke shënuar gol në fitoren e thellë 0:5 ndaj La Nucias.

Mesfushori shkupjan, që sapo është larguar nga kampionati hungarez për në La Ligën spanjolle, ka shënuar golin e katërt për ekipin e tij të ri, Levante. /Portalb.mk/

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button